Tapkite klientu!

NUOLATINIO KLIENTO PROGRAMOS PRIVALUMAI CHICCO.LT E-PARDUOTUVĖJE:

Registruotiems klientams nenukainotoms prekėms taikoma 10 % nuolaida.

ŽAISLAI IR VAIKIŠKOS PREKĖS INTERNETU

Kontaktai:

El.p. elparduotuve@chicco.lt

Adresas:

Savanorių pr. 178A, 03154 Vilnius

verslo centras „Highway“.
Bankų rekvizitai:

SWEDBANK: a.s. LT277300010088420890

Įmonė:

UAB „Anvol“

Įmonės kodas 300085637

PVM mok. kodas LT100001482614

Internetinė parduotuvė chicco.lt priklauso UAB „Anvol“, kuri tiekia Lietuvos rinkai žaislus ir vaikiškas prekes. Mūsų tikslas - pateikti vaikams prekes internetu patogiai, patikimai ir saugiai.

CHICCO misija: mes žinome, kad pirmieji 36 kūdikio gyvenimo mėnesiai yra ypatingi, kupini daugybės įspūdžių ir nepakartojamų momentų, todėl visą savo entuziazmą ir patirtį panaudojame taip, kad padėtume tėvams mėgautis ir džiaugtis kiekvienu kartu su kūdikiu praleistu ypatingu momentu.

CHICCO vertybės: patikimumas, patirtis, šiuolaikinis požiūris, emocinis intelektas, inovatyvumas, skaidrumas, pozityvus požiūris.

CHICCO pasiūloje: vežimėliai, automobilinės kėdutės, vaikiškos lovytės, maitinimo kėdutės, gultukai, vaikštynės, nešioklės, priemonės vaikų maitinimui, drėkintuvai, vaikų higienos prekės, drabužiai vaikams, taip pat įvairios prekės mamoms - pientraukiai, krepšiai kūdikių reikmenims ir kt.

CHICCO prekinis ženklas buvo įkurtas 1958 metais Italijoje, Lombardijos regione, Como mieste. Jis yra valdomas vienos didžiausių Italijos kompanijų S.p.a Artsana. Kompanijos valdytojas Pietro Catelli, norėdamas atšvęsti savo pirmojo sūnaus Enrico, tėvų švelniai vadinamo „Chicco“, gimimą, ir įkūrė šį puikų prekinį ženklą, kuris džiuginą tėvelius bei rūpinasi mažyliais jau daugiau nei 60 metų. 

Lietuvoje CHICCO atstovauja UAB „Anvol“. Anvol - privati kompanija, įkurta Estijoje, Taline, 1995 m. rugpjūčio 11 d. Tai viena didžiausių didmeninės ir mažmeninės prekybos žaislais įmonių Baltijos šalyse. 

Anvol savo veiklą vykdo Baltijos regione (Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Rusijos Kaliningrado srityje), Gruzijoje ir Uzbekistane. Pagrindinė įmonės būstinė ir logistikos centras įsikūrę šalia Talino, tokiu būdu užtikrinanti lankstų ir sklandų prekių srautų valdymą bei greitą pristatymą.

„Anvol“ dirba didelė komanda - daugiau kaip 400 žmonių, metinė konsoliduota apyvarta siekia 45 mln. eurų (2019 m.), o vidutinis metinis apyvartos augimas – 15%.

Įmonė valdo mažmeninės prekybos parduotuves XS Žaislai bei CHICCO, vykdo veiklą internetinėje erdvėje: turi elektronines parduotuves www.chicco.lt ir www.xszaislai.lt bei tiekia prekes didmenos klientams.

Tarp didžiausių mūsų atstovaujamų gamintojų galima paminėti „Hasbro“, „Moose“, „Spin Master“, „MGA“, „Trefl“ ir „Artsana“. Visgi čia tik mažoji dalis sąrašo tiekėjų, kurių prekes tiekiame.