Tapkite klientu!

NUOLATINIO KLIENTO PROGRAMOS PRIVALUMAI CHICCO.LT E-PARDUOTUVĖJE:

Registruotiems klientams nenukainotoms prekėms taikoma 10 % nuolaida.

ŽAISLAI IR VAIKIŠKOS PREKĖS INTERNETU

CHICCO žaislas kalbantis meškiukas Teddy Emotions, ENG/RU

CHICCO žaislas kalbantis meškiukas Teddy Emotions, ENG/RU
07947.00
39,99 €

Būsena: Nėra sandėlyje

Aprašymas
Nuostabus pirmasis kūdikio draugas, mokantis Jūsų mažylį užsienio kalbų bei pažinti emocijas.
Tai minkštas pliušinis meškiukas, kuris „auga“ kartu su Jūsų vaiku: pradedant nuo šešių mėnesių, jis padeda lavinti kognityvinius įgūdžius ir iki dviejų metų moko mažylį pažinti emocijas. Meškiukas pasakoja 5 istorijas apie 5 emocijas anglų ir rusų kalbomis, o jo širdelė keičia spalvą priklausomai nuo pasirinktos emocijos.
Meškiukas kalba dviem kalbom: anglų ir rusų. Kartu su juo mokomės emocijų pavadinimus bei kaip jas pažinti, mokomės pirmąsias raides, skaičius nuo 1 iki 10. Jame yra virš 35 dainų, melodijų, garsų bei istorijų. Su galimybe reguliuoti garsą. Komplekte yra 5 kortelės su emocijomis: įdomūs ekspertų patarimai padės tėveliams rasti daugiau galimybių žaisti su savo mažyliu ir meškiuku.
Žingsnis 1: mokomės pažinti emociją (klausyk ką kalba meškiukas ir pabandyk atspėti kokią emociją jis jaučia. Nutaisyk atitinkamą veido miną).
Žingsnis 2: parodyk teisingą emociją ir ją lydinčius gestus (Ką daro meškiukas, kai jis laimingas? Plokite rankomis kartu su mažyliu ir mokykite jį teisingai išreikšti emocijas).
Žingsnis 3: klausykis istorijų ir žaisk su kortelėmis (meškiukas papasakos 5 ekspertų sukurtas istorijas apie 5 emocijas anglų ir rusų kalbomis. Su keičiančios spalvą meškiuko širdelės pagalba parinkite tinkamą kortelę su emocija).
TECHNINIAI DUOMENYS
Rekomenduojama kūdikiams nuo 6 mėnesių. Reikalingos 3 x AAA 1,5Vbaterijos (yra rinkinyje). Integruotos dvi kalbos: anglų ir rusų.

Taip pat siūlome šias prekes