Tapkite klientu!

NUOLATINIO KLIENTO PROGRAMOS PRIVALUMAI CHICCO.LT E-PARDUOTUVĖJE:

Registruotiems klientams nenukainotoms prekėms taikoma 10 % nuolaida.

ŽAISLAI IR VAIKIŠKOS PREKĖS INTERNETU

Kūdikių tyrimo centras

SAUGUS MIEGAS. KAIP JĮ UŽTIKRINTI?

Pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais geriau rinktis ne lovelę, o lopšį, nes jame naujagimis jausis saugesnis. Lopšį rekomenduojama pastatyti tėvų miegamajame, kuo arčiau jų lovos, nes buvimas viename kambaryje taip pat užtikrina kūdikio saugumą ir paprastesnę priežiūrą. Kai kūdikis yra šalia ir mama gali jį matyti, ji ir pati miega geriau bei ramiau, o kūdikiui dažnai nubundant, mama gali greičiau jį nuraminti bei patogiau maitinti nakties metu.

MOTINOS PIENO TOBULUMAS

Motinos pienas – idealus maistas jos kūdikiui. Jame yra visų kūdikio iki 6 mėnesių augimui reikalingų maistinių medžiagų ir jis yra rekomenduojamas PSO net ir po atjunkymo. Motinos pienas ne tik skatina kūdikio augimą, bet kartu apsaugo jį nuo infekcijų, nutukimo ir diabeto. Motinos pienas – visada paruoštas, tinkamos temperatūros ir puikiai virškinamas. Be to, krūtimi maitinančios motinos greičiau atsikrato nėštumo metu priaugtų kilogramų ir greičiau atsigauna po gimdymo.

STEBĖJIMAS, ŽINOJIMAS, SUPRATIMAS

Kūdikių tyrimų centras skirtas kūdikiams, jų pasauliui bei poreikiams pažinti. Jis nuolat bendradarbiauja su medicinos ir mokslo ekspertais, taip sužinodamas svarbiausius faktus apie pažangą pediatrijos srityje, atlieka mokslinius tyrimus ir patikrina siūlomų produktų mokslinį pagrįstumą. Tačiau Kūdikių tyrimų centras taip pat gauna ir vertingą kitokios rūšies pagalbą – neišsenkančius tėvų patarimus ir dalijimąsi patirtimi. 

MŪSŲ MISIJA

Mes žinome, kad pirmieji 36 kūdikio gyvenimo mėnesiai yra ypatingi, kupini daugybės įspūdžių ir nepakartojamų momentų, todėl visą savo entuziazmą ir patirtį panaudojame taip, kad padėtume tėvams mėgautis ir džiaugtis kiekvienu kartu sukūdikiu praleistu ypatingu momentu.

4 Prekė (s)