Mes žinome, kad pirmieji 36 kūdikio gyvenimo mėnesiai yra ypatingi, kupini daugybės įspūdžių ir nepakartojamų momentų, todėl visą savo entuziazmą ir patirtį panaudojame taip, kad padėtume tėvams mėgautis ir džiaugtis kiekvienu kartu su kūdikiu praleistu ypatingu momentu.

MŪSŲ VERTYBĖS KIEKVIENOJE JŪSŲ DIENOS AKIMIRKOJE:
Nuo 1958 m. mes, „Chicco“, dalinamės savo vertybėmis ir patirtimi, kurie padeda mums nuolat tobulėti, o ištisoms mamų, tėčių ir mažylių kartoms visame pasaulyje – augti ir džiaugtis kiekviena akimirka.

PATIKIMUMAS: „Chicco“ padeda mamoms, tėčiams ir vaikams, nes į savo darbą žiūri rimtai. Visi mūsų produktai – saugūs ir patikimi, nes yra itin kruopščiai sukurti, atsižvelgiant į kiekvieną detalę, ir atitinka griežtus tarptautinius kokybės standartus.

PATIRTIS: remdamiesi patirtimi ir sukauptomis žiniomis apie vaikų pasaulį, mes kuriame produktus, kurie atitinka tėvų poreikius ir užtikrina jų ramybę. Mūsų Kūdikių tyrimų centras dirba nuolat bendradarbiaudamas su medicinos ir mokslo bendruomenėmis, bendraudamas su tėvais ir stebėdamas vaikus, kad kuo geriau išsiaiškintų ir suprastų jų poreikius.

ŠIUOLAIKINIS POŽIŪRIS: mes rūpinamės kiekvienu vaiku, mama ir tėčiu, ypatingą dėmesį skirdami pokyčiams. Kurdami naujoviškus, šiuolaikines tendencijas atitinkančius produktus, mes siekiame diena iš dienos lydėti bei paremti šeimas ir patenkinti jų poreikius.

EMOCINIS INTELEKTAS: mes turime ypatingą gebėjimą bendrauti su tėvais ir vaikais, suprasti ir įsidėmėti jų poreikius ir su didžiuliu entuziazmu stengiamės rasti geriausius ir funkcionaliausius sprendimus tiems poreikiams patenkinti.

INOVATYVUMAS: mes remiamės tradicijomis, tačiau taip pat nuolat žvelgiame į ateitį ir ieškome technologiškai pažangiausių sprendimų, kurie atitiktų besikeičiančius tėvų ir vaikų poreikius.

SKAIDRUMAS: mes tikime, kad kiekvienas produktas turi perteikti aistrą, su kuria jis buvo kuriamas. Štai kodėl mūsų kalba ir metodai visada paprasti ir aiškūs. Akcentuodami skaidrumą, siekiame, kad už kiekvieno produkto slypinti istorija būtų lengvai suprantama ir aiški.

POZITYVUS POŽIŪRIS: mes žinome, kad būti tėvais yra sunku, tačiau taip pat žinome, kad už tai nėra nieko šaunesnio ir natūralesnio, todėl nuo pat pirmos dienos kiekviename žingsnyje esame pasiruošę būti kartu. Mes užtikriname Jums taip svarbų patikimumą, tačiau kartu skatiname smagų, nerūpestingą ir pozityvų požiūrį, be kurio neįsivaizduojamas nė vieno mažylio pasaulis.