Kūdikių tyrimų centras skirtas kūdikiams, jų pasauliui bei poreikiams pažinti. Jis nuolat bendradarbiauja su medicinos ir mokslo ekspertais, taip sužinodamas svarbiausius faktus apie pažangą pediatrijos srityje, atlieka mokslinius tyrimus ir patikrina siūlomų produktų mokslinį pagrįstumą. Tačiau Kūdikių tyrimų centras taip pat gauna ir vertingą kitokios rūšies pagalbą – neišsenkančius tėvų patarimus ir dalijimąsi patirtimi. Ši pagalba – neįkainojama, nes tėvai yra geriausi ir jautriausi savo kūdikių poreikių stebėtojai.

Visa tai leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus kūdikių ir šeimų gerovei užtikrinti, saugius ir kiekvieno mažylio augimo etapo metu tinkamus produktus. Kūdikių tyrimų centras taip pat teikia informaciją ir pasiūlymus tėvams, taip suteikdamas jiems apčiuopiamą paramą smagioje, tačiau labai atsakingoje ir daug dėmesio reikalaujančioje veikloje – mažylio auginime.

Kūdikių tyrimų centras dėkoja visiems kartu dirbantiems ekspertams, ypač tiems, kurie padėjo parengti šį patarimų ir išsamios informacijos kupiną gidą!
„Chicco“ rasite visur, kur tik yra šeimos ramybės ir saugumo stokojantis vaikas. Jau 10 metų „Chicco“ dirba kartu su Ai.Bi. – Associazione Amici dei Bambini – tarptautine humanitarine organizacija, ginančia vaikų teises ir jų pamatinę teisę į šeimą ir laimę.

Mūsų ambicinga, bet praktiška svajonė – kad kiekvienas vaikas turėtų šeimą, kurioje galėtų laimingai augti. Šiandien Chicco di Felicità turi daugiau kaip 300 000 sekėjų ir jau padėjo įsivaikinti beveik 1000 vaikų, iš kurių 800 turi specialiųjų poreikių. Organizacija taip pat padėjo įsteigti 5 globos namus, užtikrinančius vaikams visą reikalingą pagalbą.

Projekto simbolis – Chicco di Felicità mažas pakabutis, kuris nešiojamas kaip ženklas, kad Jums rūpi vaikų pasaulis ir esate tvirtai pasiryžęs padėti vaikams rasti šeimas. Chicco di Felicità pakabučių rasite „Chicco“ parduotuvėse Italijoje. Juos galima įsigyti už nedidelę auką. Daugybė sekėjų savo solidarumu jau padėjo daugeliui vaikų, tad kodėl neprisijungus prie jų?!