Tapkite klientu!

NUOLATINIO KLIENTO PROGRAMOS PRIVALUMAI CHICCO.LT E-PARDUOTUVĖJE:

Registruotiems klientams nenukainotoms prekėms taikoma 10 % nuolaida.

ŽAISLAI IR VAIKIŠKOS PREKĖS INTERNETU

Sąlygos

Chicco.lt sąlygos taikomos visiems klientams vienodos.
UAB  „ANVOL“ yra interneto parduotuvės www.chicco.lt duomenų valdytoja, kuri rūpinasi, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų saugūs ir tvarkomi LR galiojančių teisės aktų nustatyta tvarka.

Pagrindinės sąlygos:

1. Užsakymas  formuojamas tarp asmens, perkančiojo internetinėje parduotuvėje chicco.lt  (toliau Pirkėjas ) ir įmonės UAB „Anvol“ (toliau Pardavėjas). Užsakymo įforminimas atitinka pirkimo-pardavimo  sutarties sudarymą.


1.1 Užsakymo įforminimas

Pirkėjas patvirtina užsakymą elektroniniu būdu pasirinkęs užsakomas prekes į virtualų krepšelį. Užsakymas yra priimtas nuo tada, kai pirkėjas paspaudžia nuorodą „Patvirtinti užsakymą“. Pagal užsakymą Pardavėjas elektroniniu paštu siunčia Pirkėjui sąskaitą. Kiekviena tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta pirkimo – pardavimo sutartis yra registruojama ir saugoma chicco.lt internetinės parduotuvės duomenų bazėje. Sąskaitą galima atsispausdinti svetainėje chicco.lt, prisijungus su savo slaptažodžiu.

Elektroninėje parduotuvėje pirkti, prenumeruoti naujienlaiškius internetu gali asmuo, ne jaunesnis kaip 14 metų.

Pildydami užsakymo formą, būkite atidūs, kad išvengtumėte netikslumų pateikdami duomenis ir užsakydami reikiamą prekių kiekį. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už teisingai pateiktą savo užsakymą.

1.2 Užsakymo patvrtinimas

Užsakymas įsigalioja nuo to momento, kai yra pervesta atitinkama suma į Pardavėjo sąskaitą .


2. Kaina

Prekių kaina internetinėje parduotuvėje www.chicco.lt  nurodyta eurais. Į prekių kainą įeina pridėtinės vertės mokestis. www.chicco.lt pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams ir tais atvejais, kai gamintojas keičia prekių kainas. Perkant prekių už mažiau kaip 20 eurų (pasirenkant paštomatų paslaugas), prie kainos pridedamos transporto išlaidos, kurios sudaro 2,99 Eur (išskyrus Kuršių Neriją). Jeigu užsakymo suma viršija 20 eurų, prekės nurodytu adresu pristatomos nemokamai. Perkant prekių už mažiau kaip 100 eurų (pasirenkant kurjerio paslaugas), prie kainos pridedamos transporto išlaidos, kurios sudaro 4,99 Eur (išskyrus Kuršių Neriją). Jeigu užsakymo suma viršija 100 eurų, prekės nurodytu adresu pristatomos nemokamai. Siuntos pristatymas į Kuršių Neriją per Omnivą (mokestis pridedamas prie siuntos gabenimo kainos) - 31,86 eurai (be PVM mokesčio), per DPD (mokestis pridedamas prie siuntos gabenimo kainos) - 17,38 eurai (be PVM mokesčio). Išimtiniais atvejais (sunkios prekės, kurios svoris viršija 25 kg) pristatymo kaina bus didesnė. Jeigu pirkinio suma didesnė kaip 30 eurų apmokėti galima grynaisiais kurjeriui pristačius prekes į namus.


3. Apmokėjimas už prekes

Pirkėjas sumoka už prekes pagal Pardavėjo pateiktą sąskaitą. Pardavėjas pasilieka teisę atšaukti užsakymą ir sąskaitą faktūrą, jei Pirkėjas iki nurodyto termino pabaigos sąskaitos neapmokėjo. Pirkėjas sumoka už prekes į Pardavėjo nurodytą einamąją  banko sąskaitą.

Jeigu pirkinio suma didesnė kaip 30 eurų apmokėti galima grynaisiais kurjeriui pristačius prekes į namus.

 

4. Turimos sandėlyje prekės pristatomos per 5 - 7 darbo dienas.

Sandėlyje esančios prekės pažymėtos atitinkamu ženklu. Pristatymo laikas priklauso nuo užsakančiojo Lietuvos regione vietos. Pristatymo laikas pradedamas skaičiuoti pagal 1.2 punktą. Jūsų siuntas pristatysime UAB „DPD“ ir UAB „Omniva LT" kurjerių pagalba.


Prekės perduodamos Pirkėjui kartu su PVM sąskaita faktūra, kurią pirkėjas privalo pasirašyti. Prieš  pasirašant, rekomenduojame  patikrinti pakuotę ir prekių kiekį. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Jei pakuotė arba prekė yra pažeista transportavimo metu, ji yra siunčiama atgal ir pakeičiama nauja, nepažeista pakuote. Vėliau  pastebėtos ir pateiktos pretenzijos dėl pakuotės ir prekių skaičiaus nėra patenkinamos.


5. Prekių grąžinimas ir užsakymo atšaukimas

Prekių grąžinimas ir keitimas atliekamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 “Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 “Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo” pakeitimo ir Civilinio kodekso 6.22810 ir 6.22811 straipsniuose nustatyta tvarka. Prekių grąžinimo ir keitimo numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos, informuodamas apie tai Pardavėją.
Prieš grąžindamas prekę, Pirkėjas  praneša pardavėjui, būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą, užpildyti formą pagrindiniame puslapyje chicco.lt, nurodyti sąskaitos numerį, pirkėjo vardą, atsiskaitomosios sąskaitos numerį ir prekių grąžinimo priežastį.

Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, originalioje, tvarkingoje nepažeistoje pakuotėje, tos pačios išvaizdos, kokios pirkėjas gavo. Prekėms su pažeista pakuote ir sugadintoms grąžinimas netaikomas. 

Jeigu grąžinamos prekės yra sugadintos, jei produktas buvo naudojamas kitais tikslais, UAB„ANVOL“ turi teisę atsisakyti pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Jei pirkėjas nesutinka su kompensacijos suma, jis turi teisę kreiptis į nepriklausomą ekspertą. Išlaidas moka ta šalis, kuri yra neteisi.

Jei grąžinamos kokybiškos prekės (ar dalis prekių), kurių pristatymas klientui nekainavo (t.y. siuntos vertė buvo didesnė kaip 20 eurų), iš už šias prekes klientui grąžintinos sumos išskaičiuojamas mokestis už transporto išlaidas.


6. Garantija ir grąžinimas

Visoms garantinėms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Parduodamų prekių savybės yra nurodomos kiekvienos garantinės prekės aprašyme (instrukcijoje).

Gamintojas neatsako už:
a) pirkėjo sugadintą prekę,
b) trūkumą, atsiradusį netinkamai naudojantis preke,
c) žalą / trūkumą, kuris atsirado dėl prekės techninės priežiūros nesilaikymo.
Pastebėjus gaminio trūkumą arba gavus ne tą prekę ir/ar su defektu, būtina pranešti el. paštu elparduotuve@chicco.lt  arba telefonu +370 5 2317271. Pranešimas turi būti pateiktas per nurodytą terminą (14 dienų). Prekė neturi būti sugadinta, grąžinama originalioje pakuotėje, nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekių grąžinimo išlaidas kompensuoja Pirkėjas. Pardavėjas, gavęs grąžintą prekę, per 7-14 darbo dienų, išskaičiavus transporto išlaidas, į Pirkėjo banko sąskaitą perveda atitinkamą pinigų sumą.

Pirkėjas, aptikęs neatitikimus, privalo nedelsiant pranešti Pardavėjui. Jei Pirkėjas naudojasi preke po neatitikimo nustatymo, Pardavėjas negali patenkinti jo pretenzijos.

7. Konfidencialumas

Pardavėjas neturi teisės platinti Pirkėjo duomenų, atskleisti informacijos apie Pirkėją. Pirkėjas turi teisę reikalauti pašalinti savo duomenis iš Pardavėjo duomenų bazės.


8. Baigiamosios nuostatos

Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumą ir jo asmeninę informaciją.

Prašymą/skundą dėl elektroninėje parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. 8 5 279 14 66, interneto svetainė www.vvtat.lt) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Iškilus nesutarimams tarp Šalių ir nepavykus jų išspręsti taikiai, derybų būdu, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.